כתוב את הכותרת כאן

ברוכים הבאים לתוכנית הליווי הדיגיטלית “קלינאית תקשורת עד הבית”, להורים לילדים בגילאי שנה וחצי-ארבע שנים.
תקופה זו היא קריטית בהתפתחות השפה של ילדינו, זה הזמן לעזור להם לדבר טוב יותר!

איך מתחילים?

מעטפת רחבה של ליווי ותמיכה– אני זמינה עבורכם לכל שאלה בקבוצת הפייסבוק של התוכנית וגם במייל: info@noabarak.co.il
 1. בניית התוכנית האישית עבורכם– קבלו ממני משוב אישי על היכולות של ילדיכם ובניית התוכנית המדוייקת עבורכם. הסריטו סרטון באורך 5-10 דקות שבו רואים אתכם בפעילות משותפת עם ילדיכם. הקפידו לוודא שהסרטון מייצג התנהלות טבעית ויומיומית בבית, ושהוא אכן מייצג בצורה הטובה ביותר את יכולות הדיבור הנוכחיות של ילדיכם. אני אעבור על הסרטון בעיון ואבנה עבורכם את התוכנית המתאימה ביותר כך שילדכם יוכל לבטא את עצמו טוב יותר במהירות. שלחו את הסרטון אלי למייל: info@noabarak.co.il
 2. זה הזמן להקפיץ את השפה והדיבור של ילדינו– פה בעמוד התוכנית נמצאים הסרטונים המדוייקים שהכנתי עבורכם. הם מחולקים לנושאים שונים ויעזרו לכם לקבל באופן הדרגתי את הכלים והרעיונות שיעזרו לכם לקדם את הדיבור של ילדיכם. הסרטונים זמינים לכם לצפיה חוזרת למשך חצי שנה מיום הצטרפותכם לתוכנית כך שתוכלו לחזור ולצפות בהם עם ההתקדמות של ילדיכם ובכך לדייק את עצמכם בתהליך.
 3. אני פה לתת לכם יותר! בנוסף לסרטונים, יתקיימו מפגשים חיים בזום. תאריכי המפגשים נשלחו אליכם במייל עם הצטרפותכם לתוכנית הליווי. שריינו לכם את התאריכים ביומן בכדי שלא תפספסו! מפגשים אלו הם חלק חיוני בתוכנית, ונועדו לתת לכם את התמיכה והליווי בתהליך, לענות על שאלות והתלבטויות, ולשתף אתכם במקרים אמיתיים כך שנוכל ללמוד יחד איך להגיב וכיצד לעזור לילדינו לשפר את השפה שלהם בקלות וללא השקעת זמן מרובה. נוכחותכם במפגשים חשובה ביותר! זו ההזדמנות שלכם לקבל משוב ישיר ממני על ההתקדמות של ילדיכם, וחוץ מזה שהגיע הזמן שנפגש קצת פנים אל פנים ;). ההקלטות של המפגשים ישלחו אליכם למייל לצפיה חוזרת, למקרה שפספסתם. גם הם זמינים לצפיה חוזרת למשך חצי שנה מיום הצטרפותכם לתוכנית.
 4. ככה קל יותר לזכור- אני יודעת עד כמה אתם עמוסים, ולכן כדי שלא תפספסו שום דבר אצרף אתכם לקבוצת ווצאפ שקטה ובה אשלח תזכורות ועדכונים חשובים בנוגע לתוכנית.
 5. לומדים (גם) מנסיון של אחרים– בונוס חדש! עשרות שעות של שאלות ותשובות שאני מעבירה לבוגרי תוכנית הליווי במחזורים השונים. סרטוני הבונוס מתעדכנים כל הזמן- מדובר בידע שווה זהב! מומלץ לצפות בסרטוני הבונוס במקביל לצפיה בסרטוני התוכנית עצמה, כך תקבלו את המענה המקיף והמדוייק לו אתם זקוקים. סרטוני הבונוס זמינים לכם לצפיה חוזרת למשך חצי שנה מיום הצטרפותכם לתוכנית כך שתוכלו לצפות בהם בנחת ובקצב שלכם.
 6. חוברת התוכנית ומשחקים מדליקים שהכנתי במיוחד לתוכנית כבר בדרך אליכם. הם יגיעו אליכם עם שליח עד הבית בימים הקרובים ויאפשרו לכם ליישם הכל בקלות ובהנאה.
 7. להיות חלק מקהילה כדי שלא תהיו לבד– הצטרפו לקהילת הפייסבוק של התוכנית, קהילה הורים אכפתית, תומכת ומחזקת שתעזור לכם לקבל העצמה בתהליך. זה הקישור לקבוצת הפייסבוק התומכת שלנו: https://www.facebook.com/groups/552259302570891 בקבוצה אענה על שאלות שתעלו לאורך התוכנית. לאחר מפגש הזום האחרון שלנו, תצורפו לקבוצת הפייסבוק של הבוגרים, כדי שאוכל להמשיך ללוות אתכם, לקיים מפגשי לייב ולתת לכם מענה ותמיכה גם לאחר סיום התוכנית.
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהבחזרה לחנות
   חישוב משלוח
   הפעלת קופון

   התחברות לאתר

   דילוג לתוכן