אמהית תקשורת – לעזור לילד שלך להצליח לדבר!

500+ הורים מרוצים | 147 (+) ביקורות של לקוחות ★★★★★

אמהית תקשורת – תוכנית דיגיטלית וערכה פיזית מלאה שילמדו אותך איך לעזור לילד להצליח לדבר כמו שצריך. אם יש לך ילד או ילדה בגילאי 2-4 שנים עם עיכוב בדיבור, אני מתארת לעצמי כמה המצב מתסכל. את רואה שקשה לו ורוצה לעזור אבל לא יודעת איך.
בעזרת תוכנית “אמהית תקשורת” תדעי בדיוק מה לעשות כדי לצאת ממצב של תסכול ולקדם את הדיבור של הילד שלך בהנאה ובבטחון. בתוך 4 חודשים תהפכי להיות ה”אמהית תקשורת” של הילד שלך- אמא שיודעת בדיוק מה לעשות כדי לעזור לו לדבר טוב יותר.

שימוש בתוכנית הדיגיטלית "אמהית תקשורת" יחד עם ערכת המשחקים הפיזיים הביא לשיפור משמעותי בדיבור של מעל ל-450 ילדים בשנתיים האחרונות!

– לא תאמיני: לקחתי כלים מקצועיים מהקליניקה והצלחתי להתאים אותם לשימוש ביתי של כל הורה!

תוכנית דיגיטלית + ערכה פיזית מלאה

₪1200

סה"כ מאות סרטונים, הדרכות, משחקים ועזרים בשווי של 3,500 ש"ח

170 + סרטונים קצרים ופרקטיים

כולל כתוביות מלאות בעברית

עשרות משחקים ועזרים פיזיים

הכוונה לגננת

הדרכה לסבא ולסבתא

משלוח חינם עם שליח עד הבית

בסוף כולם מדברים. אבל זה לא מרגיע אותך, ובצדק.

אם יש לך ילד או ילדה עם עיכוב בדיבור, אני מתארת לעצמי שיצא לך לשמוע לא פעם את משפט “ההרגעה”: בסוף כולם מדברים.
אבל המשפט הזה לא מרגיע אותך, ובצדק. כי את יודעת שלעיכוב בדיבור יש מחיר כואב שפוגע בילד שלך בכמה מישורים: תסכול גדול שעלול להוביל לעיתים להתנהגות אלימה, קושי לבטא את מה שהוא מרגיש או רוצה, חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, החשש מסביבת ילדים שיגלו כלפיו חוסר סובלנות וילעגו לו ואפילו קשיי למידה בגיל בית הספר.

ואת מרגישה חוסר אונים. רוצה לעזור לו, מנסה לעזור לו, ולא בטוחה שאת עושה נכון. חוששת שלפעמים כשאת מתקנת את הדיבור שלו, את אולי מזיקה יותר מאשר עוזרת.

לעזור לילד להצליח לדבר

מעל ל-14 שנים ואלפי ילדים שעזרתי להם לדבר טוב יותר הובילו אותי למסקנה החשובה: טיפול של פעם בשבוע זה לא מספיק! כדי להביא לשינוי אמיתי, מהיר ובטוח בדיבור של הילד- ההורים חייבים ליישם ולתרגל על בסיס יומיומי. אבל ההורים עסוקים! וזה מרגיש מאד מסובך, ובכלל למי יש זמן לזה? האם זה בכלל אפשרי?

 

הייתי נחושה למצוא לכך פתרון. ידעתי שיש דרך לרתום את ההורים ליישם בבית, בקלות ובהנאה, מתוך בטחון שהם פועלים נכון. לכן לפני שנתיים לקחתי את הכלים שעזרו לי לקדם אלפי ילדים בקליניקה והתחלתי לתרגם אותם לשפה יומיומית ופשוטה שכל הורה, גם אם הוא לא מהתחום- יוכל ליישם בקלות.

תחשבי רגע על הרגע הזה

את אוספת את הילד מהגן, מכינה לו ארוחת ערב, מקלחת אותו, ויודעת בדיוק מה לעשות ברגעים האלו כדי לשפר את הדיבור שלו.
יש לך כלים ברורים איך לנצל את הזמנים שאת ממילא איתו כדי לעזור לו לדבר טוב יותר. ואת מצליחה לעזור לו לדבר טוב יותר, ובבטחון!
עכשיו זה אפשרי, וזו הסיבה שאני משתפת אותך.

פתרון מיידי ברבע מהמחיר

אם אהיה כנה איתך, המחיר ממש לא משקף את הערך והתועלת של “אמהית תקשורת”. במחיר של פחות מרבע ממה שהיית משלמת על טיפולים בקליניקה בפרק הזמן הזה, את מקבלת גם ערכה פיזית עם עשרות משחקים, חומרי עזר ותכנים כתובים כדי שלא תצטרכי לקנות ציוד מיוחד להצלחת התהליך והכל יהיה זמין ומול העיניים כל הזמן, וגם גישה חופשית לאתר התוכנית ובו כל התכנים, סרטונים, הדרכות, סיכומים, הדגמות והקבצים המעוצבים להדפסה כדי לאפשר לך גישה קלה ומסודרת לכל החומרים בתהליך. 
כל החומרים והגישה לאתר ישארו זמינים עבורך לכל החיים, כדי שתוכלי לחזור ולהשתמש בהם לנוחיותך ואפילו עם הילדים הבאים.

איך יצרתי את "אמהית תקשורת"? ובמה זה שונה מתכנים חינמיים שיש ברשת?

לפני קצת יותר משנתיים מצאתי את עצמי כלואה בבית. קורונה, סגר, ואני קלינאית תקשורת לא יכולה לעזור לילדים שצריכים עזרה לדבר.
החלטתי להסריט סרטוני הדרכה ולשלוח אותם להורים שממתינים לטיפול, כי לאפשר להם להצליח לקדם את הדיבור של ילדיהם מהבית.
כיוון שאני יודעת עד כמה הורים הם עסוקים (אני בעצמי אמא לשישה ילדים) היה לי ברור שהטיפים חייבים להיות כמה שיותר קצרים, פשוטים ופרקטיים ושיאפשרו את השילוב בין כלים מקצועיים ובין תוצאות בשטח.
והתוצאות לא איחרו לבוא. הורים שיתפו אותי בהתרגשות איך הילדים שלהם פתאום מדברים טוב יותר, איך התסכול פחת, איך יש להם פתאום בטחון לדבר בגן.

ולא פחות חשוב- הידיעה שאני כאמא הצלחתי לעזור לילד שלי במקום שהיה לו כל כך קשה היא משנה חיים ושווה כל מחיר!
בשנתיים האלו דייקתי את הסרטונים, קיצרתי אותם אפילו יותר והפכתי אותם לסרטוני טיפים יומיים (3 דק’ של סרטון בממוצע) כך שיהיו נגישים לשמיעה. הוספתי קבצי סיכום שבועיים להדפסה, חוברת כתובה עם כל העקרונות והטיפים, חבילת משחקים ועזרים פיזיים ייחודיים כדי שיהיה קל וכיף לתרגל יחד, ואפילו הפתעות מיוחדות וסרטוני הדרכה עבור הגננת, סבא וסבתא והאחים כדי לרתום אותם לשיתוף פעולה בתהליך.
הצלחתי לתמצת שנים של מחקר ופעילות בקליניקה לתוך תוכנית ברורה ופשוטה ליישום עבור ההורים, שבאמת מביאה לתוצאות ושיפור בדיבור!

התוכנית יושבת באתר חברים סגור. היא מחולקת ל-16 שבועות לפי תחומי השפה שצריכים לקדם כדי שילדים יוכלו לבטא את עצמם כמו שצריך. כל שבוע מורכב מ- 5 סרטונים יומיים קצרים (ממוצע 3 דק’ לסרטון), וכן קובץ סיכום שבועי והפתעות נוספות שיבטיחו את הצלחת התהליך.

בין הנושאים בתוכנית: איך להתמודד עם תסכול של ילדים שלא מדברים טוב, איך לחשוף את הילדים לדיבור נכון בצורה לא מלחיצה כך שהגדלת אוצר המילים תהיה חוויה טובה לך ולילד, איך להגיב כשהילד אומר משהו לא ברור מבלי לפגוע בביטחון העצמי שלו או חלילה לגרום לו לנזק, איך לעזור לילד “לתרגל מבלי לתרגל” כדי שהילד ואת לא תרגישו שמדובר במטלה או בשיעורי בית, באיזה משפטים לדבר עם הילד כדי שהוא יצבור ביטחון וידבר במשפטים בעצמו (זה נקרא שיטת+1), כיצד להנגיש שיח רגשי לילדים עם עיכוב בדיבור כדי שיוכלו להביע במילים את מה שהם מרגישים, איך לבחור משחקים שיתאימו לילד שלך כי דרך משחק הוא ישתף פעולה טוב יותר, איך גם ילדים “סרבני ספרים” יכולים להתלהב משעת הסיפור ועוד ועוד.

ערכת התוכנית המלאה תגיע אליך במשלוח עד הבית. בערכה יחכו לך משחקים שיצרתי במיוחד לתהליך, חומרי עזר ותכנים כתובים כדי שלא תצטרכי לקנות ציוד מיוחד להצלחת התהליך והכל יהיה זמין ומול העיניים כל הזמן. 
בנוסף תקבלי צנצנת מיוחדת “צנצנת ההצלחות שלי” אותה תמלאו בפתקים וורודים שמעידים על ההצלחות וההתקדמות שלכם בתהליך, כדי שתראו את ההתקדמות המרגשת והעקבית שלכם בתהליך.
בערכה יחכו לך גם הפתעות מיוחדות וסרטוני הדרכה אותם תעבירי לגננת, לסבא וסבתא ולאחים כדי לרתום אותם לשיתוף פעולה בתהליך וגם לשפר את התקשורת בין הילד לבין הדמויות המשמעותיות בחייו.

אחת לחודש יתקיימו מפגשי לייב סגורים ובלעדיים להורים בתוכנית (סה”כ 4 מפגשים לאורך התהליך). במפגשים אדגיש נקודות חשובות תוך כדי תהליך, אענה על שאלות שעולות בדרך ואדגים שיטות בזמן אמת כדי שתדעי שאת בדרך הנכונה. הלייבים יתקיימו בשעה 20:30 בערב ויוקלטו כדי לאפשר לך צפיה חוזרת.

כדי לוודא שאת באמת משתמשת בכלים ולא רק קונה “קורס דיגיטלי” שנשאר במגירה- בכל יום בבוקר אשלח לך באופן אישי סרטון קצרצר עם טיפ יומי פרקטי ופשוט, כך שתדעי במה עליך להתמקד היום כדי לשפר את הדיבור של הילד בצורה נכונה ומבלי להשקיע בזה הרבה זמן (שאין לך).

הצוות שלי מונה היום 11 קלינאיות אותן בחרתי בפינצטה מתוך מאות קלינאיות תקשורת מוסמכות שפנו אלי. כל הקלינאיות בצוות הן קלינאיות מוסמכות עם רשיון של משרד הבריאות. לכולן יש וותק של לפחות 5 שנים במסגרות ציבוריות ופרטיות בטיפול בילדים עם מגוון לקויות. 

בתהליך הליווי האישי תפתח עבורך קבוצת ווצאפ אישית. בקבוצה יהיו אמא ואבא, הקלינאית הצמודה אליכם, אודליה מנהלת תוכניות הליווי ואני, נועה ברק. הקבוצה האישית תאפשר לנו שיח אינטימי וליווי רציף ואישי לאורך התהליך.

בקבוצה האישית שלך עם הקלינאית את תשלחי סרטונים שלך בפעילות יומיומית עם הילד כדי שהקלינאית תוכל להיות “זבוב על הקיר” אצלכם בבית ולעקוב אחרי ההתפתחות שלך ושל הילד לאורך השבוע כדי לתת לך הנחיות לשיפור הדיבור (אל דאגה, תקבלי הדרכה מעולה איך לצלם את הילד בסביבה הביתי וגם תקבלי חצובה- מעמד לצילום בעזרת הנייד). 

יומיים בשבוע הקלינאית האישית שלכם תיצור איתך קשר בקבוצה האישית, תצפה בסרטונים ותיתן לך משוב ודיוקים כדי שתדעי בביטחון שאת פועלת נכון. 

בנוסף לאורך התהליך תפגשי 3 פעמים לפגישות אישיות 1:1 עם הקלינאית המלווה שלך- בתחילת התהליך, בסופו ופגישת חיזוק נוספת באמצע – אותה תוכלי לממש לאורך התהליך בזמן שמתאים לך. בפגישות שיתקיימו בזום בתיאום מראש תשתפי בהצלחות ובאתגרים ותקבלי המשך דיוקים קדימה. 

הצגת הערכה

הדגמת האתר

שאלות נפוצות

התוכנית מתאימה לטווח הגילאים של 2-4 שנים. היא נותנת מענה למגוון הקשיים הנפוצים בגילאים האלו: אוצר מילים דל, היגוי לא נכון של מילים​, קושי בהרכבת משפטים, קשיי שליפה, קשיי קשב שמפריעים לתהליך רכישת השפה, קושי בארגון המסר ועוד.

קלינאית תקשורת, מקצועית ככל שתהיה, פוגשת את הילד שלכם למשך 45 דק’ בלבד בשבוע.
ואילו אתם ההורים יכולים לאמן ולתרגל איתם בכל רגע שאתם ביחד.
כשלכם יש את הכלים:

 • הוא מתרגל כל הזמן ולכן משתפר הרבה יותר מהר.
 • המענה הוא מידי, וההתקדמות רציפה, בלי תלות בתורי המתנה, חגים, חופשים או ביטולים שונים.

השינוי המהותי הוא בכם ההורים. ההרגלים שתרכשו יאפשרו לכם להמשיך לקדם אותו כל הזמן ללא תלות חיצונית.
כמובן שככל שהילד יקבל יותר- הוא יתקדם יותר. אם יש לכם אפשרות לשלב גם מפגשים פרטניים בקליניקה, מעולה. עם זאת, האחריות שלכם ליישום יומיומי בבית, היא קריטית להתפתחות הדיבור.

להמתנה יש מחיר גבוה מידי.

אנחנו נמצאים בתקופה קריטית של התפתחות המוח בשנים הראשונות לחיים, וכל מה שנעשה מאוחר יותר- יקח לו הרבה יותר זמן להשפיע וליצור שינוי.
מעבר לכך, אם נחכה, הפער שקיים מול בני גילו עלול לגדול (כי הם ממשיכים להתפתח כל הזמן) ויחד עם הפער הזה, מתקבעת אצל הילד התחושה שלא מבינים אותו, שהוא לא יכול להשתלב בפעילויות חברתיות והביטחון העצמי שלו נפגע.

מחקרים מראים שקושי לא מטופל בדיבור בשנים הראשונות, יוצר קושי מאוחר יותר בלימודים בבית הספר, ביכולת ההשתלבות החברתית ובבניית הביטחון העצמי אצל ילדים.
אם יש עיכוב בדיבור של הילד- חייבים לתת לו מענה מיידי!

בעלך צודק, בסוף כמעט כולם מדברים – אבל יש לזה מחיר שממשיך לכל החיים. ילדים עם עיכוב בדיבור שלא מטופל בזמן מתקשים באחוזים גבוהים יותר מהממוצע בלימודים בבית הספר, ברכישת קריאה וכתיבה, בחשיבה מילולית, באינטרקציות חברתיות. הם מביעים תסכול, כעס, פגיעה בבטחון העצמי וחווים חוויות של חוסר הצלחה שיכולות להתקבע להמשך החיים. אני בטוחה שגם בעלך רוצה את הכי טוב עבור הילד. אם יש דרך פשוטה ומיידית לעזור לילד כבר עכשיו לדבר טוב יותר, למה לא לעשות זאת?

מאות סרטוני טיפים וכלים שנותנים מענה (כמעט) לכל בעיה בדיבור בטווח הגילאים של 2-4 שנים.

לפירוט התכנים המלא לחצי פה.

זה מה שיפה בשיטה הזאת. בגלל שאתם מכניסים ליומיום שלכם את ההרגלים הקטנים שיעזרו לילד לדבר, תוכלו להמשיך ולהשתמש בכלים שתרכשו, לאורך כמה זמן שצריך עד לסגירת הפער לחלוטין!
מעבר לכך כל התכנים הדיגיטליים וכמובן הערכה המלאה שקיבלתם הביתה יהיו זמינים עבורכם לצפיה ושימוש חזור ללא מגבלה של זמן, ואפילו עם האחים הקטנים!

אני יודעת! אין הורה שהוא לא עסוק.

לכן פיתחתי דרך שתאפשר לכם ליישם את הטיפים תוך כדי פעולות שאתם ממילא עושים עם הילד.
ההרגלים החדשים שתרכשו בתהליך יאפשרו לכם לקדם את הדיבור של הילד תוך כדי המהלך הרגיל של היום, תוך כדי כל אינטראקציה שלכם עם הילד בכל שלב ביום (כשמתלבשים, מתקלחים, אוכלים, נוסעים וכו’). המשמעות היא לנצל טוב יותר את הזמן שלכם ביחד ולא להוסיף זמן נוסף שאין לכם.

מיד לאחר התשלום תוכלי להתחיל לשפר את הדיבור של הילד שלך. את תקבלי מיד גישה ישירה לתוכנית הדיגיטלית באתר. אשלח לך גם סרטון הסבר איך להשתמש באתר בפשטות ובקלות כדי שתוכלי להפיק ממנו את המירב. 
הערכה הפיזית תגיע אליך במשלוח עד הבית בתוך כ-7 ימי עסקים (אעשה מאמץ שיגיע לפני כן).
הטיפים היומיים יתחילו להישלח אליך לנייד בתחילת השבוע העוקב לזמן הרכישה (כלומר, ביום ראשון הסמוך למועד הרכישה).

הלייבים יתקיימו בזום בימי רביעי בתחילת כל חודש לועזי, בשעה 20:30 בערב. אל דאגה, אשלח לך תזכורת וקישור כניסה אישי סמוך למועד. כל מפגשי הלייב יוקלטו ויהיו זמינים עבורך לצפיה חוזרת.

משלוח מהיר ללא תוספת עלות עד פתח הבית

מי זו נועה ברק?

נעים להכיר, נועה ברק. 

קלינאית תקשורת מוסמכת בוגרת אוניברסיטת תל אביב.
נשואה לנתנאל ואמא ל 6 ילדים מתוקים.
כבר 14 שנים שאני מתמחה בלעזור לילדים להצליח להביע את עצמם במילים ולהשתמש בדיבור כדי להצליח בחיים.
לימודי ההמשך שלי כמדריכת הורים ומלווה התפתחותית מאפשרים לי לשלב כלים מתחום הדרכת ההורים כך שנבנה קשר חזק ומעצים בין ההורה לילד, הבטחון העצמי שלו עולה והשיפור בדיבור מאפשר לו לשעוט קדימה.

אחרי 14 שנים של עבודה עם ילדים בקליניקה כקלינאית תקשורת, הבנתי שאני יכולה להביא לשינוי הרבה יותר משמעותי, מקיף ומהיר אם רק אתן להורים את הכלים המתאימים לעבוד עם הילד, ביחד עם ליווי צמוד של קלינאית.
את דרכי כיזימית בתחום הדיבור התחלתי עם פיתוח וייצור של משחקים מדליקים המיוצרים בטכנולוגיה ייחודית שאינה קיימת בארץ. ב-5 שנים האחרונות הם נמכרו במעל 5,000 עותקים בארץ ובעולם ועזרו לאלפי ילדים לדבר טוב יותר.

התוכנית הדיגיטלית המהפכנית שפיתחתי מעבירה את היכולת אליכם ההורים ומייצרת תרגול ואימון שוטף ורציף לאורך כל היום, תוך כדי המהלך הרגיל של היומיום שלכם.
התוצאות המהירות והמרגשות לא הפתיעו אותי, הילדים התחילו לדבר, הקשר עם ההורים התחזק והתסכול הנורא שלהם התחלף בגאווה “אני עזרתי לילד שלי”.
מאות ילדים קפצו ביכולת שלהם לדבר וצמצמו את הפער מול בני גילם, בתהליך קצר מדויק ומרגש, וזה בדיוק מה שאני רוצה לאפשר גם עבור הילד שלכם.

עם תוצאות אי אפשר להתווכח

הורים שנעזרו בתוכנית הדיגיטלית ובערכת התוכנית משתפים:

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהבחזרה לחנות
   חישוב משלוח
   הפעלת קופון
   דילוג לתוכן