מה הבעיה בדיבור של הילד שלי?

את אולי מכירה את זה:
משהו מרגיש לך לא טוב בדיבור של הילד, אבל את לא יודעת לשים את האצבע על מה זה בדיוק.

זה יכול להיות בגלל קושי בהבנה, אולי בעיה בזכרון שמונעת ממנו להגיד את המילה כמו שצריך, 
אולי זו בעיה בקשב שלו והוא מתקשה להתרכז וללמוד ממך איך לדבר, 
לפעמים עיכוב בדיבור נובע מחוסר בטחון לנסות ולדבר כי הילד רגיל כבר כבר שלא מבינים אותו ואז הוא נמנע מלנסות, 

אולי בכלל יש לו קושי בדקדוק, בתחביר, ברכישת כללים שפתיים בסיסיים שיאפשרו לו ללמוד מילים חדשות במהירות
ואולי זה בכלל משהו אחר…

משהו בבטן מרגיש לך לא טוב אבל את לא יודעת איך לעזור לו!

את יודעת שאת חייבת לקבל ייעוץ ומענה מקצועי מקלינאית תקשורת.

אבל איך תשיגי תור לקלינאית עם תורי ההמתנה האלה שלא נגמרים?

הגיע הזמן להתקדם, הפתרון חייב להיות אחר!

אני מזמינה אותך לחסוך כסף, שאלות ובזבוז זמן חשוב, ולהגיע לפגישת הערכה אישית עם קלינאית תקשורת מוסמכת, בעלות מופחתת ובאופן מיידי.

מה הולך לקרות בפגישה האישית שלך עם הקלינאית?

בפגישה:

תביני האם יש לילד שלך עיכוב בדיבור או לא, כדי שתדעי אם את חייבת לפעול כבר עכשיו או שאפשר להמשיך ולעקוב.

תביני בדיוק מה הוא צריך לדעת וללמוד, כך שיוכל לדבר בהתאם לגילו ולצמצם את הפער בדיבור.

בתום הפגישה, אם יתאים, נספר לכם הכל על שיטת הטיפול החדשנית שנועה פיתחה "אמהית תקשורת", שכבר עזרה ללמעלה מ-600 ילדים בשנתיים האחרונות לדבר טוב יותר, ותוכלו מיידית להשלים הצטרפותכם לתהליך המלא (ללא המתנה כלל).

ברגע שתביני מה אלה הדברים שתוקעים את הדיבור של הילד שלך, למה הוא לא מצליח לדבר כמו שצריך, תוכלי לכוון את עצמך כדי לתת לו מענה באותם דברים בדיוק, וזה הצעד הראשון שלך כדי לעזור לו להצליח לדבר כמו כולם.

וזה לא הכל!

בתום הפגישה תקבלי ממני בונוס מיוחד:

מסמך מסודר: “מה מצופה מהדיבור של הילד שלי?”

כדי שתדעי מה הוא אמור להגיד בכל שלב וכך תוכלי להבין איפה הפער שלו בדיבור.

(שווי 250 ש”ח)

איך זה קורה?

הפגישה מתקיימת בזום בנוכחות שני ההורים כדי לקבל תמונת מצב מלאה על יכולות הילד והאתגרים שלו בדיבור, ולהבין מה המענה המיטבי עבורו.

עלות פגישת ההערכה היא 400 ש״ח

149 ש”ח בלבד.

הפגישה מבוצעת עם קלינאית תקשורת מוסמכת, מנוסה ומקצועית מהצוות שלי.

נפלא! איך קובעים?

לוחצים כאן על הכפתור שמוביל לאתר תשלום מאובטח
ואז תועברי לעמוד ובו שאלון הורים למלא.

לאחר שתמלאי את השאלון תגיעי לעמוד לקביעת הפגישה.

מתי ואיפה נפגשים?

הפגישה תתקיים בזום מהבית שלך, בזמן שקבעתם ונוח לכם, ובנוכחות שני ההורים.

אולי שאלת את עצמך...

קלינאית תקשורת, מקצוענית ככל שתהיה, פוגשת את הילד שלכם למשך 45 דק’ בלבד בשבוע. ואילו אתם ההורים יכולים לאמן ולתרגל איתם בכל רגע שאתם ביחד.

כשלכם יש את הכלים:

 • הוא מתרגל כל הזמן ולכן משתפר הרבה יותר מהר
 • המענה הוא מידי, וההתקדמות רציפה, בלי תלות בתורי המתנה, חגים, חופשים או ביטולים שונים.
 • השינוי המהותי הוא בכם ההורים. ההרגלים שתרכשו יאפשרו לכם להמשיך לקדם אותו כל הזמן ללא תלות חיצונית.

כמובן שככל שהילד יקבל יותר- הוא יתקדם יותר. אם יש לכם אפשרות לשלב גם מפגשים פרטניים בקליניקה, מעולה. עם זאת, האחריות שלכם ליישום יומיומי בבית, היא קריטית להתפתחות הדיבור.

להמתנה יש מחיר גבוה מידי. אנחנו נמצאים בתקופה קריטית של התפתחות המוח בשנים הראשונות לחיים, וכל מה שנעשה מאוחר יותר- יקח לו הרבה יותר זמן להשפיע וליצור שינוי. מעבר לכך, אם נחכה, הפער שקיים מול בני גילו עלול לגדול (כי הם ממשיכים להתפתח כל הזמן) ויחד עם הפער הזה, מתקבעת אצל הילד התחושה שלא מבינים אותו, שהוא לא יכול להשתלב בפעילויות חברתיות והביטחון העצמי שלו נפגע.

מחקרים מראים שקושי לא מטופל בדיבור בשנים הראשונות, יוצר קושי מאוחר יותר בלימודים בבית הספר, ביכולת ההשתלבות החברתית ובבניית הביטחון העצמי אצל ילדים. אם יש עיכוב בדיבור של הילד- חייבים לתת לו מענה מיידי!

אני יודעת! אין הורה שהוא לא עסוק. ועדיין, אם יש לכם 15 דק בשבוע שאתם יכולים להקדיש לטובת שיפור הדיבור של הילד- זה כל מה שתזדקקו לו. ההרגלים החדשים שתרכשו בתהליך יאפשרו לכם לקדם את הדיבור של הילד תוך כדי המהלך הרגיל של היום, תוך כדי כל אינטראקציה שלכם עם הילד בכל שלב ביום (כשמתלבשים, מתקלחים, אוכלים, נוסעים וכו’). המשמעות היא לנצל טוב יותר את הזמן שלכם ביחד ולא להוסיף זמן נוסף שאין לכם.

אני מניחה שבעלך לא שמע על המונח “תקופה קריטית בהתפתחות הדיבור”, וכדאי שתספרי לו על כך. ילדים עם עיכוב בדיבור שלא מטופל בזמן מתקשים באחוזים גבוהים יותר מהממוצע בלימודים בבית הספר, ברכישת קריאה וכתיבה, בחשיבה מילולית, באינטרקציות חברתיות. הם מביעים תסכול, כעס, פגיעה בבטחון העצמי וחווים חוויות של חוסר הצלחה שיכולות להתקבע להמשך החיים. יש לך אפשרות כבר עכשיו לעזור לילד לדבר, ולמנוע ממנו את הקושי, התסכול והבעיות הנלוות בעתיד, אז מה הספק בכלל?)

חד משמעית כן. ילד שלא שומע טוב, יתקשה ברכישת דיבור באופן תקין. ירידה בשמיעה בעקבות נוזלים באוזנים או דלקות יכולה ללוות את הילד חודשים ארוכים ונפוצה בגיל הרך, בגלל המבנה האנטומי של הגולגולת הילדית. זו בדיוק הסיבה שנרצה לעזור לילד להשלים את הפער בדיבור ולהצליח להשתמש בחושים נוספים לרכישת השפה (ולא רק בחוש השמיעה).

נעים להכיר, נועה ברק.

קלינאית תקשורת מוסמכת, בוגרת אוניברסיטת תל אביב.

נשואה לנתנאל ואמא ל 6 ילדים מתוקים.

כבר 14 שנים שאני מתמחה בלעזור לילדים להצליח להביע את עצמם במילים ולהשתמש בדיבור כדי להצליח בחיים.

המשחקים המדליקים שאני מפתחת ומייצרת משפרים את יכולות השפה והדיבור של הילדים ונמכרים באלפי עותקים בארץ ובעולם.

לימודי ההמשך שלי כמדריכת הורים ומלווה התפתחותית מאפשרים לי לשלב כלים מתחום הדרכת ההורים כך שנבנה קשר חזק ומעצים בין ההורה לילד, הבטחון העצמי שלו עולה והשיפור בדיבור מאפשר לו לשעוט קדימה.

אחרי 14 שנים של עבודה עם ילדים בקליניקה כקלינאית תקשורת, הבנתי שאני יכולה להביא לשינוי הרבה יותר משמעותי, מקיף ומהיר אם רק אתן להורים את הכלים המתאימים לעבוד עם הילד, ביחד עם ליווי צמוד של קלינאית.

השיטה המהפכנית שפיתחתי מעבירה את היכולת אליכם ההורים ומייצרת תרגול ואימון שוטף ורציף לאורך כל היום, תוך כדי המהלך הרגיל של היומיום שלכם.

התוצאות המהירות והמרגשות לא הפתיעו אותי, הילדים התחילו לדבר, הקשר עם ההורים התחזק והתסכול הנורא שלהם התחלף בגאווה “אני עזרתי לילד שלי”.

מאות ילדים קפצו ביכולת שלהם לדבר וצמצמו את הפער מול בני גילם, בתהליך קצר מדויק ומרגש, וזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות גם עבור הילד שלכם.

בקרוב גם את תהיי במקום שלהן!

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהבחזרה לחנות
   חישוב משלוח
   הפעלת קופון
   דילוג לתוכן